KARİYER - ATAMA - YÖNETİCİ HABERLERİ

Bosch Türkiye’de Ortadoğu İçin Yeni Görevlendirme

1485941370_Bosch_Otomotiv_Yedek_Par__a_T__rkiye___ran_ve_Ortado__u_Direkt__r___Kivanc_Arman

Haber Tarihi: 22.03.2017

Kıvanç Arman, Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye ve İran Direktörlüğü’ne ek olarak 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Ortadoğu sorumluluğunu da üstlendi. 

Kıvanç Arman, 2004 yılından bu yana Bosch bünyesinde, çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bu çerçevede Bosch’un Otomotiv Yedek Parça Türkiye ve İran Direktörlüğü görevini yürüten Kıvanç Arman ek olarak Ortadoğu sorumluluğunu da üstlendi. Arman, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü olarak görevine başladı. 

İş hayatına 2002 yılında Olmuksa A.Ş.’de Kalite Sistemleri ve Kalite Güvence Mühendisi olarak başlayan Kıvanç Arman, 2004 yılında Bosch Türkiye Proje Mühendisi olarak “Şasi Sistemleri” projelerinin yerel koordinasyonunu yürüttü. 2006 yılında Robert Bosch France S.A.S’de Proje yöneticiliği görevine getirilen Arman, Malezya, Hindistan ve İran pazarları için yürütülen projelerin koordinasyonunu sağladı. 

2008 yılında Bosch İran, 2010 yılında Bosch Türkiye İlk Donanım Satış Direktörlüğü, 2015 Eylül ayında Bosch Türkiye ve İran Yedek Parça Direktörlüğü’nü üstlenen Kıvanç Arman, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle de Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Bölge Direktörlüğü görevine getirildi. 

1998 yılında Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Arman, 2001-2003 yılları arasında İngiltere’de MBA yaptı. Kıvanç Arman evli ve iki çocuk babasıdır. 

Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi Hakkında

Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi, araç bakım ve onarım servislerine yedek parça sağlarken, her türlü arıza teşhis cihazı ve servis ekipmanlarını da sunmaktadır. Ürün yelpazesi içinde, orijinal ekipman kalitesinde, Bosch’un bünyesinde geliştirilmiş ve üretilmiş ürünler ile hizmetler yer almaktadır. Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi, 140 ülkedeki 18.000'in üzerinde çalışan ve küresel lojistik ağıyla yaklaşık 650.000 farklı yedek parçanın müşterilerine hızlı ve zamanında ulaştırılmasını sağlamaktadır. “Otomotiv Servis Ekipman Çözümleri” operasyonlarında, yedek parça iş birimi malzemeleri test ve servis teknolojisi, teşhis yazılım, hizmet içi eğitim ve bilgi hizmetleri sunuyor. Yaklaşık 16.500 üyesi bulunan, dünyanın en büyük bağımsız araç onarım servis zincirine sahip “Bosch Service” organizasyonu, bu bölümün sorumluluğundadır.


Tüm KARİYER - ATAMA - YÖNETİCİ HABERLERİ haberleri için tıklayınız.
Top